Міністерство науки та освіти збирається цього року погасити ще 20 відсотків свого боргу вчителям по виплатах за 57 статтею

12.04.2007, 16:04 Просмотров: 983
Міністерство науки та освіти збирається цього року погасити ще 20 відсотків свого боргу вчителям по виплатах за 57 статтею. «Гроші вже надійшли до банку, а у вівторок, 10 квітня, їх перерахували на карточки, – пояснює в.о. голови міського відділу освіти Геннадій Москалик.

Міністерство науки та освіти збирається цього року погасити ще 20 відсотків свого боргу вчителям по виплатах за 57 статтею. «Гроші вже надійшли до банку, а у вівторок, 10 квітня, їх перерахували на карточки, – пояснює в.о. голови міського відділу освіти Геннадій Москалик. – Це перший транш. Він розрахований на відшкодування десяти відсотків боргу. На аналогічний другий транш ми очікуємо у серпні». Нагадаємо, що 57 стаття передбачає виплати вчителям за вислугу років та на оздоровлення. П’ять років поспіль держава не виплачувала цих грошей, але у 2005 році визнала борг за цією статтею внутрішньодержавним. Його розбили на п’ять частин та виплачують поетапно. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх