З 1 липня 2007 року Кременчуцькі податківці планують впровадити електронний контроль за обігом податку на додану вартість

10.04.2007, 11:04 Просмотров: 882
Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз'яснювальної роботи Кременчуцької ОДПІ, з 1 липня 2007 року планується впровадити електронний контроль за обігом податку на додану вартість.
Для забезпечення можливості передачі документів до податкової інспекції потрібен лише комп'ютер, на якому має бути встановлено спеціальну програму, а також вихід до мережі Інтернет.
Електронна звітність дає змогу економити час. Для бухгалтера, це автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, що зводить до мінімуму арифметичні помилки, та своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм.

Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз'яснювальної роботи Кременчуцької ОДПІ, з 1 липня 2007 року планується впровадити електронний контроль за обігом податку на додану вартість. Для забезпечення можливості передачі документів до податкової інспекції потрібен лише комп'ютер, на якому має бути встановлено спеціальну програму, а також вихід до мережі Інтернет. Електронна звітність дає змогу економити час. Для бухгалтера, це автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, що зводить до мінімуму арифметичні помилки, та своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. Проте найголовніше - подання податкової звітності до податкової інспекції не виходячи з офісу. Практично за місяць кількість платників, які уклали з Кременчуцькою ОДПІ договори щодо забезпечення електронного документообігу, зросла більше ніж в 1,6 рази, а платників, які подають звітність у електронній формі, - у 1,4 рази. Як зауважила заступник начальника Кременчуцької ОДПІ І.І.Година основним документом, що регулює особливості подання звітності, яким установлено загальні вимоги до неї, податкову звітність може бути подано за добровільним рішенням платника податків до податкового органу в електронній формі за умови реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку визначеному законодавством. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх