У Світловодському районі чоловік підпалив будинок колишньої співмешканки, а по неї та її близьким родичам почав стріляти

7.04.2007, 11:04 Просмотров: 870
Вчора, у Світловодському районі Кіровоградської області в одному з сіл 44-річний безробітний місцевий житель зайшов до будинку своєї колишньої 30-річної співмешканки, без постійного місця роботи, й під час сварки, що виникла на ґрунті помсти, кинув пляшку з легкозаймистою рідиною та підпалив. Господарка, разом із жителями зазначеного села – її 20-річним братом і 14-річним племінником, які в цей час перебували в згаданому будинку, загасили загорання. Після цього зловмисник пострілами з невстановленої вогнепальної зброї заподіяв господарці та її родичам дробові поранення і на своїй автомашині “Жигулі” зник. Потерпілим медичну допомогу надано без госпіталізації.

Вчора, у Світловодському районі Кіровоградської області в одному з сіл 44-річний безробітний місцевий житель зайшов до будинку своєї колишньої 30-річної співмешканки, без постійного місця роботи, й під час сварки, що виникла на ґрунті помсти, кинув пляшку з легкозаймистою рідиною та підпалив. Господарка, разом із жителями зазначеного села – її 20-річним братом і 14-річним племінником, які в цей час перебували в згаданому будинку, загасили загорання. Після цього зловмисник пострілами з невстановленої вогнепальної зброї заподіяв господарці та її родичам дробові поранення і на своїй автомашині “Жигулі” зник. Потерпілим медичну допомогу надано без госпіталізації. Вжитими заходами підозрюваного затримано. Вживаються заходи щодо розшуку зброї. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх