Полтавський губернатор Асадчев не планує брати участь у позачергових виборах до Верховної Ради

6.04.2007, 13:04 Просмотров: 1 035
Валерій Асадчев заявив, що не братиме участі у дострокових виборах до Верховної Ради України, а залишиться працювати головою Полтавської облдержадміністрації.
Про це він сповістив журналістім у Полтаві. Разом з цим він не виключив, що його призвіще може з»явитися у передвиборчому списку блоку правих партій.
Однак якщо буде розглядатися такий варіант, він поступить так, як вирішить Президент Віктор Ющенко.

Валерій Асадчев заявив, що не братиме участі у дострокових виборах до Верховної Ради України, а залишиться працювати головою Полтавської облдержадміністрації. Про це він сповістив журналістім у Полтаві. Разом з цим він не виключив, що його призвіще може з»явитися у передвиборчому списку блоку правих партій. Однак якщо буде розглядатися такий варіант, він поступить так, як вирішить Президент Віктор Ющенко. Нагадаємо, Валерій Асадчев - член Української народної партії. Наприкінці березня керівники п'яти 'правих' партій - Народного Руху України, Української Народної партії, Республіканської Християнської партії, Партії відродження села й Український республиканской партії 'Собор' підписали Меморандум про створення єдиного блоку національно-демократичних cил. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх