Цьогоріч в Кременчуці капітально відремонтують лише одну ділянку дороги- від зупинки «Водоканал» до зупинки «ПК « АвтоКрАЗ».

4.04.2007, 00:04 Просмотров: 1 914
За його словами, слід чітко розрізняти ямковий ремонт доріг і капітальний. Адже останній передбачає проведення повного циклу; від щебеневої основи до асфальтового покриття, причому при плюсових температурах повітря. Термін експлуатації капітально відремонтованих доріг – 10 років. Але і вартість його дуже суттєва.

За його словами, слід чітко розрізняти ямковий ремонт доріг і капітальний. Адже останній передбачає проведення повного циклу; від щебеневої основи до асфальтового покриття, причому при плюсових температурах повітря. Термін експлуатації капітально відремонтованих доріг – 10 років. Але і вартість його дуже суттєва. Так, цього року на капітальний ремонт в міському бюджеті виділено 3 млн. грн., на ямковий – 1 млн. грн. І цих 3 млн.грн. ледь вистачить на ремонт ділянки дороги від зупинки «Водоканал» до зупинки «ПК « АвтоКрАЗ». Для поліпшення якості робіт міська влада цього року придбала нову спеціальну техніку імпортного виробництва. У найближчих планах – закупівля у ВАТ «Кредмаш» асфальтозмішувальної установки в кредит. Паралельно керівництво міськвиконкому продовжуватиме роботу з «Укравтодором», якому передано на баланс 30 км міських доріг загальнодержавного значення. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх