У Києві застрелено депутата з Власівки

3.04.2007, 23:04 Просмотров: 907
У Києві, біля власної квартири в одному з будинків по проспекту Оболонському знайдено труп депутата Власовської сільради Світловодського району Кіровоградської області Ігоря Завалея.
Згідно з повідомленням, трагедія сталася 1 квітня. Завалей повідомив дружині, що ненадовго відлучиться відігнати на стоянку свою машину. Але вже через 20 хвилин був виявлений в під’їзді без ознак життя.

У Києві, біля власної квартири в одному з будинків по проспекту Оболонському знайдено труп депутата Власовської сільради Світловодського району Кіровоградської області Ігоря Завалея. Згідно з повідомленням, трагедія сталася 1 квітня. Завалей повідомив дружині, що ненадовго відлучиться відігнати на стоянку свою машину. Але вже через 20 хвилин був виявлений в під’їзді без ознак життя. За попередніми даними, смерть наступила від вогнепального поранення в голову. На місці події знайдена стріляна гільза. Прокуратурою Оболонського району Києва за фактом навмисного вбивства порушено кримінальну справу. Відпрацьовуються версії замовного і випадкового вбивства. Як повідомила Секретар Власовської сільради Галина Коваль, 44-річний Завалей був обраний депутатом минулого року, входив до складу бюджетної комісії, до цього працював в Кременчуці, а потім очолював Світловодський завод теплоізоляційних і будматеріалів. http://ua.proua.com/news/2007/04/03/090555.html 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх