Утворено фракції Української народної партії у Зіньківській і Новосанжарській районних та Лубенській міській радах

2.04.2007, 21:04 Просмотров: 1 017
Протягом минулого місяця на сесіях Зіньківської і Новосанжарської районних рад та Лубенської міської ради оголошено про створення фракцій Української народної партії.
Фракцію УНП в Новосанжарській райраді очолила голова районної організації УНП Тетяна ДЕСЯТУН, до складу фракції входять троє депутатів. Головою фракції УНП у Зіньківській райраді обрано Світлану ЧИКАЛО, до фракції увійшли 4 депутати. У Лубенській міській раді до складу фракції Української народної партії увійшли троє депутатів, головою фракції став Володимир ДЕМ’ЯНЕЦЬ.

Протягом минулого місяця на сесіях Зіньківської і Новосанжарської районних рад та Лубенської міської ради оголошено про створення фракцій Української народної партії. Фракцію УНП в Новосанжарській райраді очолила голова районної організації УНП Тетяна ДЕСЯТУН, до складу фракції входять троє депутатів. Головою фракції УНП у Зіньківській райраді обрано Світлану ЧИКАЛО, до фракції увійшли 4 депутати. У Лубенській міській раді до складу фракції Української народної партії увійшли троє депутатів, головою фракції став Володимир ДЕМ’ЯНЕЦЬ. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх