Державні службовці прибиратимуть Полтаву

2.04.2007, 19:04 Просмотров: 920
Державні службовці власним прикладом залучатимуть населення до робіт з наведення порядку в обласному центрі в рамках двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою міст, селищ та сільських населених пунктів, що триває на Полтавщині з 1 квітня до 1 червня. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ під час щотижневої наради.
«Оскільки основна частина державних установ працює в Полтаві, то й прибирати будемо обласний центр, – сказав Валерій АСАДЧЕВ. – Адже тут є смітники, які не прибиралися десятиріччями.

Державні службовці власним прикладом залучатимуть населення до робіт з наведення порядку в обласному центрі в рамках двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою міст, селищ та сільських населених пунктів, що триває на Полтавщині з 1 квітня до 1 червня. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ під час щотижневої наради. «Оскільки основна частина державних установ працює в Полтаві, то й прибирати будемо обласний центр, – сказав Валерій АСАДЧЕВ. – Адже тут є смітники, які не прибиралися десятиріччями. Будемо привчати населення до чистоти власним прикладом». До прибирання державні службовці візьмуться після святкування Великодня. А перші підсумки двомісячника благоустрою, за словами начальника Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Анатолія БОДНИКА, будуть підбиті вже через тиждень 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх