24 одиниці комунальної техніки цьогоріч буде придбано для комунальних підприємств області

2.04.2007, 09:04 Просмотров: 941
Облдержадміністрація розробила програму технічного оснащення підприємств житлово-комунального господарства. Про це повідомив начальник Головного управління житлово-комунального господарства Анатолій Бодник.
За його словами, нині житлово-комунальне господарство фінансується за рахунок міських та районних бюджетів, які мають на це обмежені кошти, тому спецтехніку на комунальних підприємствах останні роки практично не оновлювали. Програмою передбачають придбати цього року для комунальних підприємств галузі 24 одиниці техніки на загальну суму 3,3 млн.

Облдержадміністрація розробила програму технічного оснащення підприємств житлово-комунального господарства. Про це повідомив начальник Головного управління житлово-комунального господарства Анатолій Бодник. За його словами, нині житлово-комунальне господарство фінансується за рахунок міських та районних бюджетів, які мають на це обмежені кошти, тому спецтехніку на комунальних підприємствах останні роки практично не оновлювали. Програмою передбачають придбати цього року для комунальних підприємств галузі 24 одиниці техніки на загальну суму 3,3 млн. грн., з яких 2,8 млн. грн. проситимуть з обласного бюджету. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх