В Кременчуці об’єдналися регіонали, соціалісти та комуністи

30.03.2007, 17:03 Просмотров: 2 021
Кременчуцькі міські організації Партії регіонів, Соцпартії та Компартії об’єдналися у Координаційну раду в складі керівників міських організацій, депутатських фракцій в міськраді.
Як повідомив керівник Кременчуцької міської організації Партії регіонів Микола Черниш, діяльність об’єднання направлена на утворення взаєморозуміння між політичними партіями та ефективну співпрацю в вирішенні соціально-економічних проблем розвитку міста.
«В першу чергу спільні зусилля спрямовані на підвищення рівня життя всіх верств населення, розвиток житлово-комунальної сфери, наведення порядку в питаннях тарифів і ціноутворення та забезпечення безпеки кременчужан»,-заявив Микола Черниш..

Кременчуцькі міські організації Партії регіонів, Соцпартії та Компартії об’єдналися у Координаційну раду в складі керівників міських організацій, депутатських фракцій в міськраді. Як повідомив керівник Кременчуцької міської організації Партії регіонів Микола Черниш, діяльність об’єднання направлена на утворення взаєморозуміння між політичними партіями та ефективну співпрацю в вирішенні соціально-економічних проблем розвитку міста. «В першу чергу спільні зусилля спрямовані на підвищення рівня життя всіх верств населення, розвиток житлово-комунальної сфери, наведення порядку в питаннях тарифів і ціноутворення та забезпечення безпеки кременчужан»,-заявив Микола Черниш. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх