Посли Швеції та Фінляндії пообіцяли свою допомогу у святкуванні 300-річчя Полтавської битви

29.03.2007, 12:03 Просмотров: 791
В Полтаві вчора відбулася зустріч голови облдержадміністрації Валерія Асадчева з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндії в Україні пані Лаурою Рейніль і Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні паном Йоном-Крістером Оландером. На зустрічі були присутні: заступник голови облради Володимир Марченко та полтавський міськийо голова Андрій Матковський.
Серед багатьох тем на які говорили – основне місце відвели відзначенню 300-річчя Полтавської битви. У 2009 році Полтаву очікує масовий потік туристів, і щоб прийняти їх на належному рівні слід залучати інвестиції для розбудови інфраструктури міста.

В Полтаві вчора відбулася зустріч голови облдержадміністрації Валерія Асадчева з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндії в Україні пані Лаурою Рейніль і Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні паном Йоном-Крістером Оландером. На зустрічі були присутні: заступник голови облради Володимир Марченко та полтавський міськийо голова Андрій Матковський. Серед багатьох тем на які говорили – основне місце відвели відзначенню 300-річчя Полтавської битви. У 2009 році Полтаву очікує масовий потік туристів, і щоб прийняти їх на належному рівні слід залучати інвестиції для розбудови інфраструктури міста. Посли Швеції та Фінляндії пообіцяли свою допомогу у святкуванні 300-річчя Полтавської битви 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх