"Полтавський літератор" матиме керівника

28.03.2007, 16:03 Просмотров: 917
На спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань депутатської діяльності та інформаційної сфери, з питань бюджету, підприємництва та управління майном, яке вів Володимир Гришко, погоджено внесення відповідних змін до попередніх рішень обласної ради. Ними передбачається виключити обласне комунальне інформаційне агентство «Новини Полтавщини» з переліку підприємств, установ і організацій, які передано в управління облдержадміністрації та підпорядковано галузевому управлінню інформації та зв’язків з громадськістю.
Визначилися депутати і щодо кандидатури на посаду директора видавництва «Полтавський літератор». Його керівником рекомендовано призначити Анатолія Карпенка, - повідомляє офіційний сайт Полтавської облради.

На спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань депутатської діяльності та інформаційної сфери, з питань бюджету, підприємництва та управління майном, яке вів Володимир Гришко, погоджено внесення відповідних змін до попередніх рішень обласної ради. Ними передбачається виключити обласне комунальне інформаційне агентство «Новини Полтавщини» з переліку підприємств, установ і організацій, які передано в управління облдержадміністрації та підпорядковано галузевому управлінню інформації та зв’язків з громадськістю. Визначилися депутати і щодо кандидатури на посаду директора видавництва «Полтавський літератор». Його керівником рекомендовано призначити Анатолія Карпенка, - повідомляє офіційний сайт Полтавської облради. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх