Прокуратура Кременчука ще не прийняла рішення про порушення кримінальної справи за фактом бійки в приміщенні Молодіжного парламенту

27.03.2007, 21:03 Просмотров: 1 729
Про це сьогодні повідомив прокурор міста Віктор Павлійчук. За його словами, ніяких рішень прокуратура не прийматиме поки постраждалі від бійки знаходяться на лікарняному: «Як тільки судмедексперт надасть нам довідку про стан здоров»я постраждалих ми прийматимемо рішення. Наразі ще також не з»ясовано хто кого побив».
Нагадаємо, позаминулого тижня в приміщенні Молодіжного парламенту сталася бійка в наслідок чого керівник комітету молодіжних організацій міста, екс-депутат облради Максим Левчук та двоє співробітників податкової міліції опинилися в лікарнях.

Про це сьогодні повідомив прокурор міста Віктор Павлійчук. За його словами, ніяких рішень прокуратура не прийматиме поки постраждалі від бійки знаходяться на лікарняному: «Як тільки судмедексперт надасть нам довідку про стан здоров»я постраждалих ми прийматимемо рішення. Наразі ще також не з»ясовано хто кого побив». Нагадаємо, позаминулого тижня в приміщенні Молодіжного парламенту сталася бійка в наслідок чого керівник комітету молодіжних організацій міста, екс-депутат облради Максим Левчук та двоє співробітників податкової міліції опинилися в лікарнях. Податківці запевняють, що шукали в приміщенні Молодіжного парламенту докази існування конвертаційного центру. Керівництво парламенту спростовує існування такого центру в приміщенні їх закладу. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх