В нашому місті створена Громадська організація «Асоціація зовнішньої реклами міста Кременчука»

27.03.2007, 17:03 Просмотров: 938
В нашому місті створена Громадська організація «Асоціація зовнішньої реклами міста Кременчука», яка заснована та об”єднала рекламістів та рекламодавців м.Кременчука.
Основною метою діяльності організації є:
- сприяння створенню широкого кругу друзів рекламної справи;
- сприяння формування в громадській свідомості позитивного іміджу реклами;
- сприяння розширенню співробітництва з органами місцевої виконавчої влади;
- налагодження конструктивного діалогу між органами влади та членами асоціації при розробці та втіленню в життя місцевих нормативних актів, регулюючих діяльність в цій сферіу нашому місті.
Асоціація розташована за адресою: вул.

В нашому місті створена Громадська організація «Асоціація зовнішньої реклами міста Кременчука», яка заснована та об”єднала рекламістів та рекламодавців м.Кременчука. Основною метою діяльності організації є: - сприяння створенню широкого кругу друзів рекламної справи; - сприяння формування в громадській свідомості позитивного іміджу реклами; - сприяння розширенню співробітництва з органами місцевої виконавчої влади; - налагодження конструктивного діалогу між органами влади та членами асоціації при розробці та втіленню в життя місцевих нормативних актів, регулюючих діяльність в цій сферіу нашому місті. Асоціація розташована за адресою: вул. Московська 33/27, оф. 31, контактні телефони 793-336, 793-337. Запрошуємо до вступу в Асоціацію нових членів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх