ДАІ просить зняти з обліку «нерухомий» автотранспорт: добровільно звернувшихся не штрафуватимуть

26.03.2007, 12:03 Просмотров: 1 237
Кременчуцька ДАІ просить зняти з обліку «нерухомий» автотранспорт: добровільно звернувшихся не штрафуватимуть
З метою контролю за повнотою сплати податку з власників транспортних засобів, ДАІ Кременчука звертається до мешканців Кременчука та Кременчуцького району, у власності яких знаходяться транспортні засоби, які більше 5 років не подавались для проходження державного технічного огляду, не експлуатуються тривалий час та перебувають в технічно несправному стані, з проханням зняти з обліку в МРЕВ вищевказані транспортні засоби.
Для списання транспотрного засобу необхідно мати при собі: паспорт власника, реєстраційні документи на автомобіль чи мотоцикл та державні номерні знаки.
До власників транспортних засобів, які самостійно прибудуть до автотехнічної інспекції м. Кременчука штрафні санкції застосовуватись не будуть.

Кременчуцька ДАІ просить зняти з обліку «нерухомий» автотранспорт: добровільно звернувшихся не штрафуватимуть З метою контролю за повнотою сплати податку з власників транспортних засобів, ДАІ Кременчука звертається до мешканців Кременчука та Кременчуцького району, у власності яких знаходяться транспортні засоби, які більше 5 років не подавались для проходження державного технічного огляду, не експлуатуються тривалий час та перебувають в технічно несправному стані, з проханням зняти з обліку в МРЕВ вищевказані транспортні засоби. Для списання транспотрного засобу необхідно мати при собі: паспорт власника, реєстраційні документи на автомобіль чи мотоцикл та державні номерні знаки. До власників транспортних засобів, які самостійно прибудуть до автотехнічної інспекції м. Кременчука штрафні санкції застосовуватись не будуть. Звертатися необхідно за адресою: м. Кременчук, просп. 40 років ДАІ, 3, каб. 303, 304, телефон для довідок 5-30-10. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх