Найкращі студенти Полтави отримуватимуть іменні стипендії міського голови

26.03.2007, 10:03 Просмотров: 821
Рішенням сесії міської ради затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення та виплат іменної стипендії міського голови студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації (державної та недержавної форми власності), технікумів та коледжів ІІ-ІІІ рівня акредитації.
Згідно з ним, управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому отримає 54 тисячі гривень з міського бюджету на призначення додаткової іменної стипендії міського голови для заохочення найкращих студентів в розмірі по 250 гривень. Стипендію отримають студенти, які мають відмінну характеристику, відзначилися у навчанні (навчаються на відмінно) або особливими досягненнями у сфері мистецтва та науки..

Рішенням сесії міської ради затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення та виплат іменної стипендії міського голови студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації (державної та недержавної форми власності), технікумів та коледжів ІІ-ІІІ рівня акредитації. Згідно з ним, управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому отримає 54 тисячі гривень з міського бюджету на призначення додаткової іменної стипендії міського голови для заохочення найкращих студентів в розмірі по 250 гривень. Стипендію отримають студенти, які мають відмінну характеристику, відзначилися у навчанні (навчаються на відмінно) або особливими досягненнями у сфері мистецтва та науки. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх