Суперечливе кадрове призначення

27.05.2005, 10:05 Просмотров: 949
Екс-керівник Автозаводського райво Тетяна Божко призначена в.о. заступника завідувача відділу освіти, сім’ї та молоді міськвиконкому. До “Телеграфа” надійшов лист, адресований міському голові Миколі Глухову.

Екс-керівник Автозаводського райво Тетяна Божко призначена в.о. заступника завідувача відділу освіти, сім’ї та молоді міськвиконкому. До “Телеграфа” надійшов лист, адресований міському голові Миколі Глухову.“Батьківська громадськість дошкільнят та школярів” (13 підписів) нагадує про кримінальні справи, пов’язані з діями цієї посадової особи за керівництва нею відділом освіти. Наразі розслідуванням їх займається прокуратура. “Чи може людина, яка скомпрометувала себе,...обіймати посаду службовця органу міського самоврядування?” – це запитання адресовано меру.
Коментує заступник міського голови з гуманітарних питань Ганна Пугасєй: “Цей лист до мене не надходив. Думаю, якби він був у міськраді, я б його отримала. Всі листи, що стосуються галузі освіти, надходять до мене. Зауважу стосовно самого призначення: Тетяну Божко взяли на роботу на місяць до рішення конкурсної комісії. За нашими даними, судових справ проти неї наразі немає”. У виконкомі кажуть, що пані Божко дали можливість допрацювати до пенсії. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх