Під Решетилівкою інспектори ДАІ затримали вантажівку з 2,5 тони свіжемороженої осетрини, на яку у водія не знайшлося документів

21.03.2007, 23:03 Просмотров: 831
На автошляху “Київ-Харків” поблизу Решетилівки працівники обласної ДАІ спільно із співробітниками ВДСБЕЗ затримали вантажівку, що без будь яких супровідних документів перевозила 2,5 тони свіжемороженої осетрини.
Як повідомили інформагенції “Телегаф-інфо” в областному управлінні міліції, рибу було виявлено під час перевірки вантажівки “ЗІМ”, що рухалася з Києва до Донецька. Супровідних документів у водіїв на продукцію не було. Водій стверджує, що перевезти товар зі столиці до сходу його попрохав властник автомобіля.

На автошляху “Київ-Харків” поблизу Решетилівки працівники обласної ДАІ спільно із співробітниками ВДСБЕЗ затримали вантажівку, що без будь яких супровідних документів перевозила 2,5 тони свіжемороженої осетрини. Як повідомили інформагенції “Телегаф-інфо” в областному управлінні міліції, рибу було виявлено під час перевірки вантажівки “ЗІМ”, що рухалася з Києва до Донецька. Супровідних документів у водіїв на продукцію не було. Водій стверджує, що перевезти товар зі столиці до сходу його попрохав властник автомобіля. Що саме завантажували в авто він не знає. Наразі його та транспортний засіб затримано для подальшої перевірки. В міліції кажуть, що риба буде реалізована через податкову інспекцію. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх