В 2006 році на впровадження енергозберігаючих заходів на Полтавщині було витрачено понад 26 мільйонів гривень інвестицій

21.03.2007, 22:03 Просмотров: 787
В 2006 році на впровадження енергозберігаючих заходів на Полтавщині було витрачено понад 26 мільйонів гривень інвестицій та кредитів, що майже в 4 рази більше від запланованого обласною програмою енергозбереження "Збережемо енергоресурси Полтавщини". За словами начальника головного управління промисловості і розвитку інфраструктури облдержадміністрації Тараса Ткаченка, у 2006 році реалізовано 635 енергозберігаючих заходів на загальну суму понад 140 мільйонів гривень. За рахунок цього вдалося зекономити майже 90 тисяч тонн умовного палива..

В 2006 році на впровадження енергозберігаючих заходів на Полтавщині було витрачено понад 26 мільйонів гривень інвестицій та кредитів, що майже в 4 рази більше від запланованого обласною програмою енергозбереження 'Збережемо енергоресурси Полтавщини'. За словами начальника головного управління промисловості і розвитку інфраструктури облдержадміністрації Тараса Ткаченка, у 2006 році реалізовано 635 енергозберігаючих заходів на загальну суму понад 140 мільйонів гривень. За рахунок цього вдалося зекономити майже 90 тисяч тонн умовного палива. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх