Комуністи Полтавщини розглядають можливість про проведення в області референдуму щодо доцільності вступу України в НАТО

20.03.2007, 10:03 Просмотров: 770
Комуністи Полтавщини розглядають можливість про проведення в області референдуму щодо доцільності вступу України в НАТО.
Про це журналістам заявив депутат Полтавської обласної ради, член Комуністичної партії України, керівник фракції КПУ в облраді Олександр Масенко.
«На Полтавщині ідею проведення референдуму щодо НАТО, окрім КПУ, підтримують ще ПР, СДПУ(о), не остаточно вирішене питання з боку СПУ. Щодо результату, ми сподіваємося отримати позитивний для нас – що полтавці також не підтримають вступ до НАТО, але, можливо, це буде не такий процент підтримки цього питання, як у Криму чи на Сході України»,- заявив Олександр Масенко.

Комуністи Полтавщини розглядають можливість про проведення в області референдуму щодо доцільності вступу України в НАТО. Про це журналістам заявив депутат Полтавської обласної ради, член Комуністичної партії України, керівник фракції КПУ в облраді Олександр Масенко. «На Полтавщині ідею проведення референдуму щодо НАТО, окрім КПУ, підтримують ще ПР, СДПУ(о), не остаточно вирішене питання з боку СПУ. Щодо результату, ми сподіваємося отримати позитивний для нас – що полтавці також не підтримають вступ до НАТО, але, можливо, це буде не такий процент підтримки цього питання, як у Криму чи на Сході України»,- заявив Олександр Масенко. Крім того Олександр Масенко висловився за те, що немає потреби приділяти стільки уваги пропаганді НАТО, бо цей блок скомпрометував себе в різних країнах світу. «Варто тільки зараз подивитися, які масові акції протесту проходять у самій Америці проти війни в Іраку. А там в основному задіяні військові контингенти країн, які входять до НАТО. І можна наводити ще багато прикладів на користь агресивності, а не миролюбності цього блоку. Тому остаточно цю проблему може вирішити тільки український народ на референдумі»,- каже Олександр Масенко.



 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх