Міліція поновлює свої традиції

16.03.2007, 18:03 Просмотров: 790
Сьогодні, о 16-ій години, на площі Перемоги правоохоронці Кременчуцького гарнізону заступили на щоденне добове чергування.
Майже 300 правоохоронців зібрались на центральній площі міста для отримання відповідного інструктажу та вказівок щодо охорони громадського порядку. Проводив інструктаж з правоохоронцями ачальник адміністративної служби обласного управління міліції Віталій Хан.
За його словами, з ініціативи Міністра такі заходи будуть поновлені і відтепер проводитимуться не менше одного разу на квартал, а то й щомісячно не тільки в столиці, а й в усіх обласних центрах держави та містах обласного підпорядкування.

Сьогодні, о 16-ій години, на площі Перемоги правоохоронці Кременчуцького гарнізону заступили на щоденне добове чергування. Майже 300 правоохоронців зібрались на центральній площі міста для отримання відповідного інструктажу та вказівок щодо охорони громадського порядку. Проводив інструктаж з правоохоронцями ачальник адміністративної служби обласного управління міліції Віталій Хан. За його словами, з ініціативи Міністра такі заходи будуть поновлені і відтепер проводитимуться не менше одного разу на квартал, а то й щомісячно не тільки в столиці, а й в усіх обласних центрах держави та містах обласного підпорядкування. «Це робиться для того, щоб показати нашому населенню, хто працює в міліції, як правоохоронці оснащенні, як вони заступають на службу. Люди повинні бачити, що міліція спроможна їх захистити, і, до речі, правопорушники також мають відчути силу та потужність нашої міліції”,- каже Віталій Хан. Після урочистого маршу Віталій Хан заявив, що кременчуцьким міліціянтам ще треба потренуватися у стройовій підготовці. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх