Діти-сироти, діти – інваліди-«чорнобильці» та сім’ї загиблих воїнів-афганців у Полтаві днями отримають мат допомогу від влади

14.03.2007, 09:03 Просмотров: 1 086
На виконання програми соціального забезпечення і соціального захисту населення м. Полтави “Турбота” розпорядженням міського голови виділено 18 тисяч гривень на проведення чергових щоквартальних виплат (по 300 гривень допомоги) дітям – сиротам та дітям – інвалідам, статус яких пов’язаний з аварією на ЧАЕС та 16,8 тисячі гривень на проведення чергових щоквартальних виплат (по 600 гривень) сім’ям воїнів, які загинули в Афганістані.
Напередодні згідно з програмою було виділено 19 тисяч гривень на одноразову допомогу інвалідам – учасникам бойових дій в Афганістані та 3 тисячі гривень допомоги громадській організації інвалідів Великої Вітчизняної війні та Збройних Сил..

На виконання програми соціального забезпечення і соціального захисту населення м. Полтави “Турбота” розпорядженням міського голови виділено 18 тисяч гривень на проведення чергових щоквартальних виплат (по 300 гривень допомоги) дітям – сиротам та дітям – інвалідам, статус яких пов’язаний з аварією на ЧАЕС та 16,8 тисячі гривень на проведення чергових щоквартальних виплат (по 600 гривень) сім’ям воїнів, які загинули в Афганістані. Напередодні згідно з програмою було виділено 19 тисяч гривень на одноразову допомогу інвалідам – учасникам бойових дій в Афганістані та 3 тисячі гривень допомоги громадській організації інвалідів Великої Вітчизняної війні та Збройних Сил. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх