БЮТ та "Наша Україна" підписали угоду про співпрацю на рівні Полтавської області

13.03.2007, 11:03 Просмотров: 814
Про це на прес-конференції у Полтаві заявив фракції "Наша Україна" в облраді Іван Близнюк.
«Полтавські організації одними з перших в Україні підписали угоду щодо співпраці БЮТ-НУ після прийняття відповідної угоди про об’єднану опозицію на рівні Києва. Фракції БЮТ (29 депутатів) та "Наша Україна" (15 депутатів) - усього 44 депутати в обласній раді збережуть «помаранчеву» більшість облради»,- заявив Іван Близнюк.
Лідери полтавських обласних організацій "Народний союз "Наша Україна" та БЮТ розкритикували дії антикризової коаліції у Верховній Раді, яка веде країну "не туди, куди сподівався народ".

Про це на прес-конференції у Полтаві заявив фракції 'Наша Україна' в облраді Іван Близнюк. «Полтавські організації одними з перших в Україні підписали угоду щодо співпраці БЮТ-НУ після прийняття відповідної угоди про об’єднану опозицію на рівні Києва. Фракції БЮТ (29 депутатів) та 'Наша Україна' (15 депутатів) - усього 44 депутати в обласній раді збережуть «помаранчеву» більшість облради»,- заявив Іван Близнюк. Лідери полтавських обласних організацій 'Народний союз 'Наша Україна' та БЮТ розкритикували дії антикризової коаліції у Верховній Раді, яка веде країну 'не туди, куди сподівався народ'. 'Враховуючи ситуацію з Народною партією (відклик депутатів облради) та з деякими соціалістами – наша більшість зберігається' - заявив І. Близнюк. За його словами, обласне об’єднання 'БЮТ-НУ' відcтоює пропрезидентські позиції і планує створити Координаційну раду для узгодження дій і спільного вирішення поставлених завдань. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх