Мерію Полтави непокоїть злочинність серед неповнолітніх

20.02.2007, 16:02 Просмотров: 946
В обласній прокуратурі відбулася міжвідомча нарада з питань дотримання законодавства щодо попередження злочинності і
бездоглядності серед неповнолітніх, захисту їх прав та законних інтересів під головуванням Першого заступника прокурора
Полтавської області Олега Кириченка.
В нараді взяли участь працівники управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, управління освіти, начальники
служб у справах неповнолітніх райвиконкомів. Керівники галузевих служб звітували про підсумки минулого року і плани на поточний рік.
Першим заступником прокурора звернуто увагу присутніх на необхідність тісної співпраці служб та управлінь, своєчасності вживаних заходів.

В обласній прокуратурі відбулася міжвідомча нарада з питань дотримання законодавства щодо попередження злочинності і бездоглядності серед неповнолітніх, захисту їх прав та законних інтересів під головуванням Першого заступника прокурора Полтавської області Олега Кириченка. В нараді взяли участь працівники управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, управління освіти, начальники служб у справах неповнолітніх райвиконкомів. Керівники галузевих служб звітували про підсумки минулого року і плани на поточний рік. Першим заступником прокурора звернуто увагу присутніх на необхідність тісної співпраці служб та управлінь, своєчасності вживаних заходів. Хоч загалом по місту показник злочинності серед неповнолітніх знизився з 216 до 211 за 2006 рік, однак намітився ріст злочинності в Октябрьському районі – з 89 фактів у 2005-му до 107 у 2006 році. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх