10 лютого в повітря над Кременчуком урочисто здіймуться курсанти льотного коледжу

5.02.2007, 17:02 Просмотров: 1 585
10 лютого об 11-ій годині на аеродромі льотного коледжу у Великій Кохнівці відбудуться урочистості з нагоди відкриття учбових польотів курсантів льотного коледжу.
Як повідомив начальник коледжу Володимир Головенський, за останні 14 років коледжу не виділялися кошти на проведення навчальних польотів, а цього навчального року вони таки були виділені. «У суботу перші 15 курсантів, які минулого року закінчили курс теоретичного навчання, почнуть курс практичного навчання і підіймуться у небо. Загалом таких курсантів 40 чоловік.

10 лютого об 11-ій годині на аеродромі льотного коледжу у Великій Кохнівці відбудуться урочистості з нагоди відкриття учбових польотів курсантів льотного коледжу. Як повідомив начальник коледжу Володимир Головенський, за останні 14 років коледжу не виділялися кошти на проведення навчальних польотів, а цього навчального року вони таки були виділені. «У суботу перші 15 курсантів, які минулого року закінчили курс теоретичного навчання, почнуть курс практичного навчання і підіймуться у небо. Загалом таких курсантів 40 чоловік. Вони почнуть літати на вертольоті Мі-2»,- каже пан Головенcький. В урочистостях планують прийняти участь народний депутат України Олег Надоша, мер міста Микола Глухов, представники міносвіти та науки. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх