Населення Полтавщини мляво розраховується за спожитий газ

5.02.2007, 09:02 Просмотров: 1 358
Про стан розрахунків за енергоносії в області йшлося сьогодні під час наради, яку провів голова облдержадміністрації Валерій Асадчев. У її роботі також узяли участь заступники голови облдержадміністрації Сергій Кожемяко та Сергій Ясинський, начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Тарас Ткаченко та керівники підприємств області.
За електроенергію в 2006 році споживачі розрахувалися на 102,2 відсотка. Заборгованості перед компанією „Енергоринок” немає.

Про стан розрахунків за енергоносії в області йшлося сьогодні під час наради, яку провів голова облдержадміністрації Валерій Асадчев. У її роботі також узяли участь заступники голови облдержадміністрації Сергій Кожемяко та Сергій Ясинський, начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Тарас Ткаченко та керівники підприємств області. За електроенергію в 2006 році споживачі розрахувалися на 102,2 відсотка. Заборгованості перед компанією „Енергоринок” немає. Проте перед „Полтаваобленерго” найбільшу заборгованість мають підприємства, які надають послуги з водопостачання та водовідведення. Стовідсотково в області сплачують за газ тільки установи, що фінансуються з Державного та місцевих бюджетів. Загальна ж оплата за використаний природний газ в області у 2006 році становить 89,4 відсотка, а це 326 мільйонів гривень. Хоча природного газу споживачами було використано на суму 364,3 мільйона гривень. Населення ж розрахувалося всього на 91 відсоток. Зниження рівня розрахунків в області за спожитий природний газ спеціалісти відзначають після підвищення тарифів, хоча до того часу він стабільно перевищував сто відсотків. Ситуацію з розрахунків за енергоносії голова облдержадміністрації Валерій Асадчев пообіцяв тримати на особистому контролі. Прес-служба облдержадміністрації. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх