ДАІ "полює" на полтавських перевізників

26.01.2007, 12:01 Просмотров: 1 014
ОПЕРАЦІЯ «АВТОБУС»
Днями працівники ДАІ проводили операцію "Автобус", в рамках якої перевірили понад 360 автобусів, мікроавтобусів та таксі в місті Полтава.
За результатами перевірки було складено 59 адміністративних протоколів. Половина з них – за керування транспортними засобами з технічними несправностями. Понад 20 водіїв маршруток та автобусів сплатять штраф за порушення правил перевезення пасажирів.

ОПЕРАЦІЯ «АВТОБУС»

Днями працівники ДАІ проводили операцію 'Автобус', в рамках якої перевірили понад 360 автобусів, мікроавтобусів та таксі в місті Полтава.

За результатами перевірки було складено 59 адміністративних протоколів. Половина з них за керування транспортними засобами з технічними несправностями. Понад 20 водіїв маршруток та автобусів сплатять штраф за порушення правил перевезення пасажирів.

Інші  запротокольовані порушення, на думку 'даішників', також могли призвести до аварій з летальними наслідками це неправильний проїзд перехрестя, невиконання вимог дорожніх знаків, порушення правил зупинки. Виявлено транспортні засоби з несправними гальмівними системами.

За результатами перевірки працівники ДАІ вилучили 26 дорожних номерних знаків. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх