Зовнішнє тестування школярів у 2007 році обов’язковим не буде

22.01.2007, 17:01 Просмотров: 1 331
Цього навчального року, як і минулого, тестування для випускників кременчуцьких шкіл обов’язковим не буде. Знання школярів у такий спосіб перевірятимуть поки що за бажанням. Як і минулого року, учні матимуть право на другу спробу. Не сподобались результати тестування – оцінку можна покращити на екзаемнах.

Цього навчального року, як і минулого, тестування для випускників кременчуцьких шкіл обовязковим не буде. Знання школярів у такий спосіб перевірятимуть поки що за бажанням. Як і минулого року, учні матимуть право на другу спробу. Не сподобались результати тестування – оцінку можна покращити на екзаемнах.

За словами заступника голови міського відділу освіти Генадія Москалика, тестування проводитиметься на базі трьох середніх навчальних закладів – 28-ї школи, 30-го ліцею і 6-ї гімнізії. Єдине, що змінилося – це місце, де перевірятимуть роботи випускників. «Цього року ми відправлятимемо їх на перевірку не до Харкова, а до Дніпропетровська, - пояснює пан Москалик. – Там знаходитиметься наш регіональний центр». 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх