Депутати Крюківської райради ввели до складу виконкому управління праці та соцзахисту населення

16.01.2007, 16:01 Переглядів: 1 575
Сьогодні, 16 січня, депутати Крюківської райради внесли зміни до структури виконавчих органів Краківської райради та ввели до складу виконкому управління праці та соцзахисту населення.
Як повідомив керуючий справами райвиконкому Олег Ворона, рішенням сесії міськради від 29 грудня «Про визначення обсягів та меж повноважень Автозаводської та Крюківської райрад» були значно розширені повноваження останніх в сфері соцзахисту населення. «Ці повноваження були перенесені від міста, знову, в райони. До району відповідно і перенесено і чисельність управління праці в кількості 46 осіб»,- заявив Олег Ворона.

Сьогодні, 16 січня, депутати Крюківської райради внесли зміни до структури виконавчих органів Краківської райради та ввели до складу виконкому управління праці та соцзахисту населення. Як повідомив керуючий справами райвиконкому Олег Ворона, рішенням сесії міськради від 29 грудня «Про визначення обсягів та меж повноважень Автозаводської та Крюківської райрад» були значно розширені повноваження останніх в сфері соцзахисту населення. «Ці повноваження були перенесені від міста, знову, в райони. До району відповідно і перенесено і чисельність управління праці в кількості 46 осіб»,- заявив Олег Ворона. 
Автор: bulashev
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх