Депутати Крюківської райради ввели до складу виконкому управління праці та соцзахисту населення

16.01.2007, 16:01 Просмотров: 917
Сьогодні, 16 січня, депутати Крюківської райради внесли зміни до структури виконавчих органів Краківської райради та ввели до складу виконкому управління праці та соцзахисту населення.
Як повідомив керуючий справами райвиконкому Олег Ворона, рішенням сесії міськради від 29 грудня «Про визначення обсягів та меж повноважень Автозаводської та Крюківської райрад» були значно розширені повноваження останніх в сфері соцзахисту населення. «Ці повноваження були перенесені від міста, знову, в райони. До району відповідно і перенесено і чисельність управління праці в кількості 46 осіб»,- заявив Олег Ворона.

Сьогодні, 16 січня, депутати Крюківської райради внесли зміни до структури виконавчих органів Краківської райради та ввели до складу виконкому управління праці та соцзахисту населення. Як повідомив керуючий справами райвиконкому Олег Ворона, рішенням сесії міськради від 29 грудня «Про визначення обсягів та меж повноважень Автозаводської та Крюківської райрад» були значно розширені повноваження останніх в сфері соцзахисту населення. «Ці повноваження були перенесені від міста, знову, в райони. До району відповідно і перенесено і чисельність управління праці в кількості 46 осіб»,- заявив Олег Ворона. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх