До 20 січня в Полтавській області проводиться відпрацювання з питання викриття та попередження розкрадань нафтогазової сировини з трубопроводів

15.01.2007, 09:01 Просмотров: 833
З 10 січня 2007 року до 18 години 20 січня 2007 року проводиться відпрацювання Полтавської області з питання викриття та попередження розкрадань нафтогазової сировини з трубопроводів всіх класів, свердловин та інших об’єктів паливно-енергетичного комплексу.
Як повідомив ЦЗГ обласного управління міліції, в рамках відпрацювання проводяться системні перевірки автозаправних станцій та суб’єктів господарювання, що займаються роздрібною та оптовою торгівлею нафтопродуктами, з питань законності їх функціонування (наявності погоджень СЕС, ДАІ, пожежної охорони на їх розташування), сертифікації ємностей та якості нафтопродуктів, порядку обліку пально-мастильних матеріалів, виявлення фактів розкрадання коштів і майна.
Здійснюється відпрацювання місць відстою транспортних засобів, територій занедбаних тракторних бригад, ферм, інших сільськогосподарських будівель, ємностей для зберігання нафтогазової сировини..

З 10 січня 2007 року до 18 години 20 січня 2007 року проводиться відпрацювання Полтавської області з питання викриття та попередження розкрадань нафтогазової сировини з трубопроводів всіх класів, свердловин та інших об’єктів паливно-енергетичного комплексу. Як повідомив ЦЗГ обласного управління міліції, в рамках відпрацювання проводяться системні перевірки автозаправних станцій та суб’єктів господарювання, що займаються роздрібною та оптовою торгівлею нафтопродуктами, з питань законності їх функціонування (наявності погоджень СЕС, ДАІ, пожежної охорони на їх розташування), сертифікації ємностей та якості нафтопродуктів, порядку обліку пально-мастильних матеріалів, виявлення фактів розкрадання коштів і майна. Здійснюється відпрацювання місць відстою транспортних засобів, територій занедбаних тракторних бригад, ферм, інших сільськогосподарських будівель, ємностей для зберігання нафтогазової сировини. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх