Шпиталь: бути чи не бути?

19.03.2005, 16:03 Просмотров: 1 827
Долю кременчуцького військового шпиталю мають визначити сьогодні. На засіданні в Міністерстві оборони буде заслухано доповідь представника цього міністерства Олександра Кухленка, який минулого тижня вивчав стан справ у закладі..

Кожен третій з 33 військових шпиталів України має бути закритий до 2011 року. Пов'язано це з поступовим скороченням Збройних Сил України. Кременчуцький шпиталь потрапив у це число вже цього року. Однак проти його закриття виступили як самі військові лікарі, так і обласна та міська влада, громадські організації тощо. Зокрема кілька тижнів тому лікарі шпиталю були серед пікетників приміщення адміністрації Президента. Тоді сам Президент пообіцяв прислати до Кременчука свого представника. І ось 11 березня до нашого міста завітав перший заступник керівника департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони України Олександр Кухленко.
Під час зустрічі з паном Кухленком, і мер, і секретар міськради Василь Івко говорили про необхідність збереження закладу. Адже лише у Кременчуці проживає понад 3,5 тисячі ветеранів Збройних Сил, а лікувальний заклад обслуговував військовослужбовців не тільки Полтавської, а й інших прилеглих областей. Крім того, слід врахувати його історичне значення та зручне географічне розташування.
Василь Івко висловив також стурбованість чутками, що шпиталь можуть передати у приватну власність. Однак пан Кухленко ці чутки спростовує і каже, що Міністерство оборони має намір передати весь майновий комплекс органам місцевого самоврядування Кременчука.
Як складеться доля шпиталю стане відомо вже сьогодні, у четвер, після засідання у Міноборони. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх