У Кременчуці народилася трійня

29.12.2006, 11:12 Просмотров: 1 177
20 грудня, у міському пологовому будинку народилася трійня. Це перша трійня Кременчука 2006 року. За даними лікарів, у родині Лілії та Станіслава Довженків це також первістки. Пологи у 27-річної Лілії сталися о 20.

20 грудня, у міському пологовому будинку народилася трійня. Це перша трійня Кременчука 2006 року. За даними лікарів, у родині Лілії та Станіслава Довженків це також первістки. Пологи у 27-річної Лілії сталися о 20.40. Першою народилася дівчинка. Два братики пропустили свою сестру поперед себе. Дівчинка народилася вагою 2530 грам, а два хлопчика важили по 2260 та 1800 грам відповідно. Дівчинку батьки назвали Софійкою. А хлопчиків – Михайлом та Олександром.
Батьки малят заявили журналістам, що дуже раді первісткам і кажуть, що готові до труднощів. Не менше за них радіють бабусі. Вони зазначають, що для них це теж перші кроки у вихованні онуків.
Свої привітання новоспеченим батькам готує і міська влада. За попередньою інформацією, мер планує при виписці матері з немовлятами із пологового будинку вручити їм коляски та інші необхідні подарунки.
До речі, у пологовому будинку кажуть, що трійні в Кременчуці народжуються з частотою раз на три-чотири роки. А ось двійні – явище вже майже звичне. З початку року в Кременчуці народилися 24 пари двійнят. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх