Голова Полтавської облради Удовіченко оприлюднив одне з основних завдань облради на 2007 рік

28.12.2006, 17:12 Просмотров: 956
Голова Полтавської облради Удовіченко своїм завданням на 2007 рік називає вирішення питання щодо реєстрації в області, як юридичних осіб, структурних підрозділів НАК "Нафтогаз України», які працюють на території Полтавщини. За словами пана Удовиіенка, роботу в цьому напрямку він разом з губернатором Валерієм Асадчевим почав цього року, але поки вона не увінчалася успіхом.
"Нам не вдалося, не дивлячись на всі зусилля вирішити питання на центральному рівні . В 2007 році облрада, за підтримкою облдержадміністрації, планує розв'язати це питання.

Голова Полтавської облради Удовіченко своїм завданням на 2007 рік називає вирішення питання щодо реєстрації в області, як юридичних осіб, структурних підрозділів НАК 'Нафтогаз України», які працюють на території Полтавщини. За словами пана Удовиіенка, роботу в цьому напрямку він разом з губернатором Валерієм Асадчевим почав цього року, але поки вона не увінчалася успіхом. 'Нам не вдалося, не дивлячись на всі зусилля вирішити питання на центральному рівні . В 2007 році облрада, за підтримкою облдержадміністрації, планує розв'язати це питання. А то вони працюють тут, а податки все сьогодні йдуть на Киів',- заявив Олександр Удовіченко. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх