Під Полтавою відкрито транспортну розв\'язку траси «Київ-Харків» вартістю 37-м мільйонів гривень

27.12.2006, 09:12 Просмотров: 993
Під Полтавою відкрито транспортну розв'язку траси «Київ-Харків» вартістю 37-м мільйонів гривень. Відтепер заїхати до Полтави можна через мікрорайон Леваду, не проїжджаючи центр міста.
Як повідомили в облдержадміністрації, будівництво транспортної розв'язки траси «Київ-Харків» розпочалося ще на початку 90-х років. Через брак фінансування роботи довелося припинити.

Під Полтавою відкрито транспортну розв'язку траси «Київ-Харків» вартістю 37-м мільйонів гривень. Відтепер заїхати до Полтави можна через мікрорайон Леваду, не проїжджаючи центр міста. Як повідомили в облдержадміністрації, будівництво транспортної розв'язки траси «Київ-Харків» розпочалося ще на початку 90-х років. Через брак фінансування роботи довелося припинити. Перевантаженість ділянки магістралі постійно давала про себе знати — за 15 років тут сталося 30 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло шестеро людей, а 29 зазнали травм.Тож в 2005-му будівництво відновилося. Та основне навантаження почалося з липня цього року. Нині потік автотранспорту розведено на різні рівні. За словами голови держслужби автодоріг України Володимира Демішкана, Кабінет Міністрів прийняв рішення у 2007-му на дороги місцевого, районного значення і прийнятих на комунальний баланс буде виділено коштів в 4 рази більше, ніж в попередні роки. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх