Анонс основних заходів облдержадміністрації на 26 грудня

26.12.2006, 09:12 Просмотров: 1 103
26 грудня
Нарада з питань розробки ліцензійних умов провадження діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів і порядку контролю за їх дотриманням.
Близнюк І.Ф.

26 грудня
Участь у зборах Полтавського осередку Всеукраїнської громадської організації „Асоціація інвалідів розсіяного склерозу” (Українська стоматологічна академія).

26 грудня Нарада з питань розробки ліцензійних умов провадження діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів і порядку контролю за їх дотриманням. Близнюк І.Ф. 26 грудня Участь у зборах Полтавського осередку Всеукраїнської громадської організації „Асоціація інвалідів розсіяного склерозу” (Українська стоматологічна академія). Мякушко Н.С. 26 грудня Участь голови облдержадміністрації у святі Головної ялинки області для дітей пільгових категорій та обдарованих дітей (Обласний академічний театр ім.М.Гоголя). Асадчев В.М., Мякушко Н.С. 26 грудня Робоча поїздка першого заступника голови облдержадміністрації та ознайомлення з роботою Чутівського племзаводу та Жовтневого спиртзаводу. Близнюк І.Ф. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх