Асадчева звільняти не збираються

23.12.2006, 15:12 Просмотров: 862
Відставок глав обласних і районних адміністрацій за партійними ознаками не буде. Про це минулого четверга на зустрічі з регіональними журналістами заявив Президент Віктор Ющенко. Перший заступник голови Секретаріату Президента Арсеній Яценюк в інтерв'ю репортеру "Телеграф-інфо" стверджував, що питання щодо звільнення губернатора Полтавщини Валерія Асадчева не стоїть уже взагалі. "Раніше в уряду були такі наміри.

Відставок глав обласних і районних адміністрацій за партійними ознаками не буде. Про це минулого четверга на зустрічі з регіональними журналістами заявив Президент Віктор Ющенко. Перший заступник голови Секретаріату Президента Арсеній Яценюк в інтерв'ю репортеру 'Телеграф-інфо' стверджував, що питання щодо звільнення губернатора Полтавщини Валерія Асадчева не стоїть уже взагалі. 'Раніше в уряду були такі наміри. Тепер питання знято',- каже пан Яценюк.
Нагадаємо, наприкінці вересня 2006 року уряд ініціював звільнення кількох губернаторів, які буцімто не впоралися зі своїми обов’язками. Під загрозою втрати портфелів чільників Полтавщини, Тернопілля, Харківщини, Херсонщини та Чернігівщини.
Тоді пан Яценюк заявив, що Президент чітко і ретельно відслідковує, як хто працює на посадах губернаторів. Якщо підстави для звільнення будуть, то це є винятково рішення Президента, і їх звільнять, якщо таких підстав немає, то ця особа працюватиме в органах виконавчої влади.
Самі губернатори тоді переконували – їх звільняють через політичні мотиви.
Валерій Асадчев, губернатор Полтавської області, заявив, що 'це однозначне політичне питання, і сьогодні ми можемо говорити, що уряд зайняв позицію про узурпацію влади, тому що про економіку ніхто не казав. Виключно говорили, щоб побільше захопити, непотрібних людей змістити”. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх