Новому директору парку Бугаєць поставлено першочергове завдання - змістовне і цікаве проведення новорічних заходів

15.12.2006, 13:12 Просмотров: 1 097
Валентині Бугаєць, яка з першого грудня очолила парк культури та відпочинку "Придніпровський", отримала першочергове завдання від керівництва відділу культури-змістовне і цікаве проведення новорічних заходів. Як каже начальник відділу Володимир Кондрашов, за традицією на працівників парку полягає завдання проведення розважальних програм біля центральної міської ялинки.
Нагадаємо, Валентина Бугаєць має вищу педагогічну освіту.до призначення працювала головою виконкому міської парторганізації "Народний Союз «Наша Україна".

Валентині Бугаєць, яка з першого грудня очолила парк культури та відпочинку 'Придніпровський', отримала першочергове завдання від керівництва відділу культури-змістовне і цікаве проведення новорічних заходів. Як каже начальник відділу Володимир Кондрашов, за традицією на працівників парку полягає завдання проведення розважальних програм біля центральної міської ялинки.
Нагадаємо, Валентина Бугаєць має вищу педагогічну освіту.до призначення працювала головою виконкому міської парторганізації 'Народний Союз «Наша Україна'. Екс-директор парку Валентина Кечіна звільнилася з роботи за власним бажанням і пішла на заслужений відпочинок. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх