На вагонному нове керівництво

19.03.2005, 16:03 Просмотров: 2 751
Головою правління АТ “Крюківський вагонобудівний завод” призначено Віталія Єрмакова.

15 березня відбулося засідання Спостережної ради АТ “Крюківський вагонобудівний завод”, на якому головою правління підприємства замість Леоніда Назаренка призначено Віталія Єрмакова. До призначення він працював директором з економіки та фінансів. У прес-службі підприємства повідомили, що Єрмаков має дві вищі освіти: інженер-механік-досліджувач та інженер-економіст. Працював на Кременчуцькому сталеливарному заводі конструктором, начальником бюро, заступником начальника цеху, очолював партком об’єднання вагонобудування. Одружений. Має двох синів, які також працюють на вагонному заводі.
Крім призначення Віталія Єрмакова в структурі управління підприємства відбулися й інші кадрові зміни. Так, першим заступником голови правління призначено Євгена Хвороста (без звільнення його від обов’язків комерційного директора). Заступниками голови правління стали технічний директор Борис Коробка та директор з виробництва Андрій Філоненко. Директором з економіки та фінансів призначено Ігоря Манаєнкова, якого введено до складу правління акціонерного товариства.
Екс-голову правління Леоніда Назаренка звільнили на підставі поданої ним заяви. Тепер він працюватиме заступником директора з якості – начальником відділу технічного контролю. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх