У місті новий прокурор

19.03.2005, 16:03 Просмотров: 3 377
Нового прокурора Кременчука - 38-річного Віктора Павлійчука 14 березня силовикам міста представляв прокурор області Григорій Середа. Він повідомив, що ним прийнято рішення про ротацію кадрів: екс-прокурора Кременчука Валерія Ткачова переведено на попередн.
Новий прокурор міста Віктор Павлійчук звикає до нового кабінету
Фото: Дмитрий Бабец

Віктор Павлійчук народився у місті Шепетівка Хмельницької області. За даними прес-служби прокуратури області, після служби в армії він закінчив технікум за спеціальністю технік-механік, але вирішив працювати в правоохоронних органах. Для цього вступив до Київської вищої школи міліції імені Дзержинського на факультет “Правознавство”. Одним з викладачів нашого нового прокурора був відомий кременчужанам нардеп Григорій Омельченко.
В органах прокуратури Віктор Анатолійович працює з 1994 року. Тоді він прийшов на роботу до прокуратури Кременчука, де працював спочатку помічником прокурора, потім старшим помічником прокурора міста. Згодом Віктора Павлійчука перевели до обласної прокуратури, де він очолив один з відділів. Через деякий час він обійняв посаду заступника прокурора Комсомольська, а потім знову очолив прокуратуру Київського району обласного центру. Тепер він повернувся до Кременчука, але вже у якості керівника. Колишній прокурор міста Валерій Ткачов відтепер обійняв посаду Павлійчука в Полтаві, очоливши Київську районну прокуратуру обласного центру.
Віктор Павлійчук одружений, має двох дітей. Як розповів в ексклюзивному інтерв’ю “Телеграфу” новопризначений прокурор, перше, що він планує зробити на новій посаді, це вивчити обстановку, стан справ, познайомитися з керівництвом міста та силових структур. Однак зазначає, що більшість із них йому знайомі ще з тих часів, коли він працював у Кременчуці. Не виключає прокурор і кадрових змін в очолюваному ним відомстві: “Я вважаю, що кожен керівник організовує роботу по-своєму. Підбирає кадри, укріплює матеріально-технічну базу. Це справа часу”.
Що стосується уподобань, то в їжі наш новий прокурор невибагливий – найбільше полюбляє борщ та рибу. В дитинстві він займався силовими видами спорту, особливо захоплювався рукопашним боєм. Зараз, аби підтримувати гарну фізичну форму, Віктор Анатолійович займається футболом, але не нехтує і грою в теніс чи більярд. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх