100 днів нової влади

5.05.2005, 20:05 Просмотров: 1 529 Комментариев: 1
У вівторок, 3 травня, виповнилося сто днів з дня інавгурації Президента України Віктора Ющенка. Глава держави позитивно оцінив перші сто днів роботи своєї команди. "Ми не зрадили жодного гасла Майдану. Я можу сьогодні вийти до будь-якої частини суспільства - до ветерана, до дитини, до будь-кого - і сказати, що ми працювали для Вас", - підкреслив Президент.

Думка експертів

Політологи вважають, що помилками роботи нової влади стали несистемність розпочатих реформ, затягування перегляду приватизації і кадрова політика.

Володимир Фесенко, політолог
Помилками вважає відсутність точно сформульованої стратегії реформ і закритість багатьох рішень уряду. А ще, на його думку, у соціально-економічній політиці багато авантюризму і бажання отримати зовнішні ефекти.

Володимир Малинкович, політолог
Вважає, що у діях влади багато популізму, і вона прагне виконати зобов'язання, які важко реалізовуються, аби сподобатись людям, а це призводить до адміністративного керування.
Він також вважає, що в уряді багато непрофесіоналів.

Юрій Якименко, політолог
Вважає, що оголошена боротьба з корупцією не носить системного характеру, і заявлена публічність влади теж не завжди добре організована.

Андрій Єрмолаєв, політолог
Серед недостатків називає кулуарність рішень, які виробляються, а лише потім виносяться на обговорення, а також кадрову політику, в якій застосовується критерій старих і нових кадрів.
Досягненнями нової влади всі політологи назвали покращення зовнішньої політики, а також
бажання виконати передвиборчу програму, щоб виправдати очікування виборців і налаштованість на діалог. 
Автор: editor
Теги:

Комментарии: 1

1 188
16 марта 2015 09:13

Пускай это: "Я можу сьогодні вийти до будь-якої частини суспільства - до ветерана, до дитини, до будь-кого - і сказати, що ми працювали для Вас" пойдёт и сейчас расскажет

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх