Які пільги має кременчуцький нардеп

26.10.2006, 17:10 Просмотров: 1 690
Народний депутат України, екс-мер Олег Надоша перебуваючи цього тижня в Кременчуці розповів журналістам про пільги, якими він користується як парламентарій.
У таких номерах мешкають нардепи в готелі 'Київ'

Народний депутат України, екс-мер Олег Надоша перебуваючи цього тижня в Кременчуці розповів журналістам про пільги, якими він користується як парламентарій.
Ну, по-перше, це помешкання. За його словами, з початку роботи в парламенті він мешкає в двохкімнатному номері київського готелю 'Київ', який коштує 640 грн. в день. Однак пан Надоша мріє про службове житло, тому вже написав заяву про його отримання. 'Можна було взяти компенсацію, чи отримати пільгове житло, яке потім приватизувати, однак я написав заяву на отримання службового житла. Його обіцяють дати в 2008 році',- заявив нардеп. До того ж Олег Надоша повідомив, що знімає в Києві квартиру для дорослого сина, який поступив в інститут міжнародних відносин.
Щодо інших пільг, то колишній кременчужанин також користується правом безкоштовного проїзду по країні: 'Квитки безкоштовні, це корисно. Я не багато, але ж їжу по країні в депутатських справах. Так би віддавав по 2-3 тисячи гривень щомісяця'.  А ось автомобілем з гаражу парламенту Олег Володимирович не користується: '18 годин на місяць можна їм користуватися. Цього місяця я ще не їздив на цих авто. Все на власному'.
Також нардеп повідомив пресі і про свою зарплату. Це 6900 гривень ставки, плюс доплата, як заступник голови комітету з питань сім'ї, молоді, спорту і туризму –1500 грн та 1000 гривень на виконання депутатських повноважень. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх