Судові “докази” не проживання мешканців мають ознаки підробок

29.04.2005, 13:04 Просмотров: 1 279
Як стало відомо “Телеграфу”, прокуратура Кременчука порушила кримінальну справу за фактом зловживання посадовими особами КГЖЕП “Крюківське” службовим становищем. Ситуацію коментує старший слідчий прокуратури Олексій Стецюн:.

Коментар фахівця

- Кримінальну справу порушено за ст. 364, ч.2 Кримінального кодексу України – за фактом зловживання посадовими особами КГЖЕП “Крюківське” службовим становищем. До прокуратури надійшли скарги мешканців вул. Східної, 22 на незаконне виселення. (На даний час звернулося 11 осіб, і люди ще йдуть.) Всі ці громадяни допитані і визнані потерпілими у справі. Виселяли матерів-одиначок, сім’ї з малолітніми дітьми. Оперативна інформація слідства – рішення суду були винесені за документами, неналежно оформленими ЖЕД. Ці документи мають ознаки підробок. Для вивчення їх призначені експертизи.
- Чи будуть поновлені мешканці у своїх правах, якщо дані слідства підтвердяться?
- Кримінальна справа буде передана до суду. Якщо факти незаконного виселення підтвердяться, суд прийматиме рішення про відновлення прав мешканців. Деякі мешканці вже поновили свої права, звернувшись у цивільній справі до апеляційного суду. Люди, які вважають себе незаконно позбавленими житла, можуть звернутися і безпосередньо до прокуратури. Ми досліджуватимемо обставини їх виселення і прийматимемо процесуальні рішення.

Стаття 364, ч. 2 – зловживання службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки - карається позбавленням волі на  строк  від  п'яти  до  восьми
років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися
певною діяльністю на строк до трьох років.

'ТелеграфЪ' дякує за допомогу у підготовці матеріалу громадсько-політичному комітету “Вибір народу” та особисто Івану Куяну. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх