Амброзію коситимуть новими косарками

13.07.2006, 19:07 Просмотров: 871
Управлінню житлово-комунального господарства спільно з райвиконкомами доручено знайти кошти аби купити для міста дві нових косарки. Таке рішення ухвалили члени комісії з техногенної безпеки та  надзвичайних ситуацій в місті, яка нещодавно провела засідання присвячене боротьбі з амброзією. Завідуючий відділом комунальної гігієни міськСЕС Микола Закіпний повідомив, що в Полтавській області оголошено місячник боротьби з цією рослиною, яка є першим ворогом людей, хворих на алергію. Єдиний засіб побороти бур’ян – регулярно його скошувати.

Управлінню житлово-комунального господарства спільно з райвиконкомами доручено знайти кошти аби купити для міста дві нових косарки. Таке рішення ухвалили члени комісії з техногенної безпеки та  надзвичайних ситуацій в місті, яка нещодавно провела засідання присвячене боротьбі з амброзією. Завідуючий відділом комунальної гігієни міськСЕС Микола Закіпний повідомив, що в Полтавській області оголошено місячник боротьби з цією рослиною, яка є першим ворогом людей, хворих на алергію. Єдиний засіб побороти бур’ян – регулярно його скошувати. Микола Закіпний пожалівся присутнім, що до цього часу не знаходяться власники таких територій, як береги вздовж річки Сухий Кагамлик, галявини по вул.Тельмана, Жукова, Керченській. Перший заступник міського голови Володимир Онищенко запропонував винести на розгляд сесії питання, аби вилучити ці ділянки у їх власників. А доки у територій не знайшовся господар, їх поділять між районами. Скошувати амброзію треба 5-6 разів за сезон. Для цього і куплять нові косарки.
А найефективнішим методом боротьби з поширенням амброзії на сьогодні є створення газонів з використанням певних сумішей трав, що витісняють її при проростанні, вважає державний інспектор з карантину рослин Дмитро Граніщев. Скошування, на його думку, є менш ефективним методом, бо відростаючи ця рослина стелиться по землі. На трасах для боротьби з бур’яном використають гербіциди. А ось поливати амброзію пластовою водою, як це робилося минулого року, неможливо. Ця речовина не є сертифікованою, до того ж, від неї гинуть інші рослини.

Михайло ДУБ, Клим СОКОЛОВ 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх