Викинь пляшку на смітник і отримай приз від влади

6.07.2006, 20:07 Просмотров: 876
У місті вводять метод роздільного збору сміття.
Нові контейнери для пластикових пляшок протягом року заполонять місто

У вівторок на першому Занасипі комунальники встановили перші контейнери для збору пластикових пляшок. “Ось нарешті і ми переходимо на євростандарти”, – радісно ділились емоціями два юнаки, що проходили поруч зі сміттємайданчиком. Хлопці, обидва Сашки, вже погодились кидати сміття у звичайний контейнер, а пет-пляшки в нові помаранчеві тумби, зроблені з решіток.
“Експеримент з роздільного збору сміття ми починаємо з першого Занасипу. Тут встановимо перші п’ять контейнерів”, – розповів начальник КАТП Василь Дмитренко. Аби мешканці викидали пляшки куди треба, комунальники пропонують провести акцію – в пляшку треба кинути папірець на якому вказати свої координати. Потім кілька пляшок з контейнерів відберуть, а їх колишні власники отримають призи.
Віце-мер Микола Порицький пропонує також будинки, мешканці яких вправно розділятимуть сміття, згодом звільняти від плати послуг за його вивезення. “А це доволі значна сума”, – каже віце-мер.
Загалом, протягом року міська влада обіцяє обладнати такими контейнерами всі міські сміттєві майданчики. А згодом можуть з’явитися і окремі контейнери для паперу та харчових відходів. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх