Юридична консультація по телефону

8.06.2006, 17:06 Просмотров: 1 969
Кременчуцьким управлінням юстиції запроваджено „Гарячу лінію” –  телефон 2-45-21. Громадяни, скориставшись цією лінією, можуть отримати безкоштовні юридичні консультації фахівців громадської приймальні. Нагадаємо, вона створена ще минулого року в  міськуправлінні юстиції спільно з виконкомом. Правові консультації мешканцям міста надають в цій установі фахівці – юристи і нотаріуси згідно з графіком.

Кременчуцьким управлінням юстиції запроваджено „Гарячу лінію” –  телефон 2-45-21. Громадяни, скориставшись цією лінією, можуть отримати безкоштовні юридичні консультації фахівців громадської приймальні. Нагадаємо, вона створена ще минулого року в  міськуправлінні юстиції спільно з виконкомом. Правові консультації мешканцям міста надають в цій установі фахівці – юристи і нотаріуси згідно з графіком. За статистикою, за допомогою до них звертаються переважно літні люди.
„Кременчуцький досвід громадської приймальні поширюватиметься на рівні Міністерства юстиції України”, – заявила начальник міськуправління юстиції Наталя Проценко. Як зазначено в прес-релізі управління, така робота забезпечує „конституційний принцип рівності громадян при захисті своїх прав”. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх