Від Кукоби вимагають визначитись з кріслом

12.05.2006, 17:05 Просмотров: 1 070
Конфлікт між “помаранчево-червоною” більшістю в Полтавській міськраді та міським головою обласного центру Анатолієм Кукобою досяг критичного рівня. Три дні поспіль (3, 4, 5 травня) мер так і не зміг провести позачергову сесію міськради через відсутність кворуму. 33 депутати від БЮТ, „Нашої України”, СПУ та КПУ направили полтавському меру листа з вимогою, аби пан Кукоба нарешті оприлюднив своє рішення щодо подальшого місця роботи – крісло нардепа у Верховній Раді, чи посада Полтавського міського голови. Автори листа вважають, що мер навмисне зволікає з прийняттям рішення, якого від нього чекають депутати міської ради і всі полтавці.

Конфлікт між “помаранчево-червоною” більшістю в Полтавській міськраді та міським головою обласного центру Анатолієм Кукобою досяг критичного рівня. Три дні поспіль (3, 4, 5 травня) мер так і не зміг провести позачергову сесію міськради через відсутність кворуму. 33 депутати від БЮТ, „Нашої України”, СПУ та КПУ направили полтавському меру листа з вимогою, аби пан Кукоба нарешті оприлюднив своє рішення щодо подальшого місця роботи – крісло нардепа у Верховній Раді, чи посада Полтавського міського голови. Автори листа вважають, що мер навмисне зволікає з прийняттям рішення, якого від нього чекають депутати міської ради і всі полтавці. Натомість він, на думку депутатів, спрямовує зусилля на якнайшвидше призначення потрібних йому людей у керівні органи міськради.
Представники більшості заявили, що й надалі блокуватимуть роботу сесії, доки пан Кукоба не визначиться. Останній термін для цього – 16 травня.
Нагадаємо, Анатолій Кукоба переобирався мером Полтави починаючи з 1990 року, в 2002 році він одночасно виграв вибори до Верховної Ради і на посаду мера. Тож останні чотири роки Полтава так і не мала офіційного мера, а пан Кукоба фактично суміщав керівництво Полтавою і роботу в Раді. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх