В Полтаві вимагають виборів мера

14.04.2005, 16:04 Просмотров: 948
10 квітня в Полтаві розпочалася безстрокова акція з вимогою до міської Ради призначити вибори міського голови, без якого обласний центр живе вже три роки. За цей час неодноразові звернення громадськості та приписи прокуратури з вимогою призначити день виборів мера Полтави на депутатів не вплинули. Тому члени громадського комітету „За права і свободи полтавської громади”, очолюваного народним депутатом України Миколою Кульчинським, вирішили стояти до кінця і вже розбили перед мерією наметове містечко. В мерії кажуть, що конфлікт буде вирішено в середині квітня, коли це питання розглядатиметься на позачерговій сесії.

10 квітня в Полтаві розпочалася безстрокова акція з вимогою до міської Ради призначити вибори міського голови, без якого обласний центр живе вже три роки. За цей час неодноразові звернення громадськості та приписи прокуратури з вимогою призначити день виборів мера Полтави на депутатів не вплинули. Тому члени громадського комітету „За права і свободи полтавської громади”, очолюваного народним депутатом України Миколою Кульчинським, вирішили стояти до кінця і вже розбили перед мерією наметове містечко. В мерії кажуть, що конфлікт буде вирішено в середині квітня, коли це питання розглядатиметься на позачерговій сесії. Але учасники акції вимагають негайного проведення сесії і призначення дня виборів міського голови.
Як відомо, колишній голова міста Анатолій Кукоба, після обрання його народним депутатом, склав свої повноваження. Хоча де-юре, обов’язки мера і виконує заступник колишнього міського голови Михайло Юхименко, але де-факто всі важливі рішення приймаються лише після узгодження з екс-мером Анатолієм Кукобою. Він бере участь майже у всіх засіданнях мерії, не дивлячись на те, що вже три роки офіційно не є міським головою Полтави. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх