Заява про екологічні наслідки діяльності

14.04.2005, 15:04 Просмотров: 1 233
ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна" в межах діючого підприємства на вул.1905 року в Кременчуці планує звести будівлю сигаретної дільниці, побутові приміщення та будівлю допоміжних виробництв і служб.
Шкідливим компонентом газоповітряних викидів при експлуатації об'єкта є пил тютюнової фабрики. В результаті реконструкції фабрики з 1996 року були ліквідовані джерела викиду тютюнового пилу: № 18-29, № 31-33.

ЗАТ 'Джей Ті Інтернешнл Україна' в межах діючого підприємства на вул.1905 року в Кременчуці планує звести будівлю сигаретної дільниці, побутові приміщення та будівлю допоміжних виробництв і служб.
Шкідливим компонентом газоповітряних викидів при експлуатації об'єкта є пил тютюнової фабрики. В результаті реконструкції фабрики з 1996 року були ліквідовані джерела викиду тютюнового пилу: № 18-29, № 31-33. Після закінчення реконструкції на фабриці існуватиме сім джерел викиду (№№39-43), обладнаних сучасними пило- та газоочисними спорудами, які вловлюють пил тютюну. Викид від цих джерел складе 1.8328 т/рік, 0.09105 г/с. Таким чином, в порівнянні з даними на початок реконструкції, знизиться валовий викид пилу тютюну по підприємству в 2,3 раза.
Залпові та аварійні викиди в атмосферу - відсутні. Відповідно до наведених розрахунків розсіювання викиди шкідливих речовин у приземному шарі не перевищуватимуть ГДК.
Водопостачання сигаретної дільниці здійснюється від діючої мережі водопостачання підприємства. Збільшення об'ємів водоспоживання не передбачається. Відведення побутових каналізаційних стоків передбачене до діючої внутрішньо-майданчикової мережі господарсько-побутової каналізації. Обсяги стічних вод в цілому по підприємству не змінюються.
Оскільки реконструкція планується у вже існуючому об'єкті, то вплив на ґрунт не спостерігатиметься.
В результаті діяльності сигаретної дільниці утворюватимуться наступні відходи: побутові відходи (156.08 м3/рік), лист тютюновий зіпсований (23.58 т), пил тютюновий (181.28 т), жилка тютюнова (14.6 т), фольга алюмінієва (4.28 т), волокно ацетатне (12.47 т), речовини для склеювання (0.88 т), фільтрувальна тканина (0.47 т), полімери синтетичні (6.80 т), макулатура паперова (35.56 т), тара металева використана (14.94 т), тара дерев'яна використана (169.05 т), тара з картону гофрована (575.78 т), відпрацьовані люмінесцентні лампи (273 шт.), а також в процесі будівництва - будівельні відходи. Господарсько-побутові та технологічні відходи збираються у спеціальні сміттєзбиральні контейнери і вивозяться за межі фабрики на полігони сміттєзвалищ згідно з контрактом з ПП 'Реал-М' від 01.01.2004 р. №7.
Заходи, розроблені в технічному проекті, дозволяють зберегти екологічну рівновагу в районі будівництва об'єкта, знижують до мінімуму вплив негативних факторів, що впливають на грунт, рослинність, повітряний простір, водні ресурси та інші компоненти природного середовища при експлуатації технологічного устаткування.
На підставі аналізу якісних і кількісних характеристик шкідливостей, що утворяться від експлуатації об'єкта, можна зробити висновок, що зведення будівлі сигаретної дільниці, побутових приміщень та будівлі допоміжних виробництв і служб на території ЗАТ 'Джей Ті Інтернешнл Україна' на вул. 1905 року в м. Кременчуці не завдасть шкідливого впливу на навколишнє середовище. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх