Штрафи за самовільне будівництво зростуть

14.04.2006, 12:04 Просмотров: 1 602
Штафні санкції за самовільне будівництво незабаром мають зрости. Про це “Телеграфу” повідомив заступник міського голови Сергій Бутко. За його словами, це обумовлено тим, що інспекція архітектурного контролю, яка зараз відноситься до органів місцевого самоврядування, має перейти у безпосереднє підпорядковування державі. Відповідна постанова була ухвалена Кабміном 5 квітня.

Штафні санкції за самовільне будівництво незабаром мають зрости. Про це “Телеграфу” повідомив заступник міського голови Сергій Бутко. За його словами, це обумовлено тим, що інспекція архітектурного контролю, яка зараз відноситься до органів місцевого самоврядування, має перейти у безпосереднє підпорядковування державі. Відповідна постанова була ухвалена Кабміном 5 квітня.  Начальник інспекції архітектурного контролю Олена Лазоріва каже, що через неврегульованість у закондавчій сфері, працювати за новою схемою інспекція зможе не раніше, ніж восени. “Я вважаю, що після того, як ми перейдемо у підпорядкування держави, вимоги до будівництва стануть суворішими”, – каже Олена Лазоріва. Зараз штаф за несанкціоновані дії складає 50 відсотків від вартості будівництва. Однак визначити фізичну вартість будівництва дуже важко через брак коштів та спеціалістів. “Можливо, після реформування інспекції, штрафні санкції будуть накладатися в оподатковуваних мінімумах”, – каже Олена Лазоріва.
Зараз в інспекції архконтролю працює лише одна людина, тому, швидше за все, після реформування штати будуть розширюватись. Через брак спеціалістів, планових превірок архітекрутний контроль не робить, і виїзджає на об’єкти лише за скаргами. Минулого року інспекцією проведено 319 перевірок, знайдено 97 порушень і накладено близько 22 тисяч штрафних санкцій. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх