Крюків залишився зі “старим” головою

7.04.2006, 10:04 Просмотров: 1 030
Андрія Коваленка, який і раніше очолював Крюківську районну раду та виконком знову обрано головою. За кандидатуру пана Коваленка депутати нового скликання проголосували одноголосно..
Голову Крюківського району обирали шляхом таємного голосування: депутати розписувались при отриманні бюлетенів, голосували у кабінках, а самі бюлетні вкидували у прозору опечатану скриньку

Рішення про обрання Андрія Коваленка головою Крюківської райради та виконкому було ухвалено депутатами нового скликання на першій післявиборній сесії, що проходила 5 квітня. За кандидатуру Андрія Коваленка депутати проголосували дружно: з 36 чоловік за нього віддало свої голоси 34. Під час сесійного засіданя, на підтримку кандидатури пана Коваленка виступили представники Партії регіонів, БЮТ і Партії промисловців та підприємців. Інших кандидатур для голосування ніхто не висував. За нового голову депутати голосували таємно в кабінках, бюлетені вкидали у прозору скриньку. Після оголошення результатів, Андрія Коваленка привітали квітами та оваціями. Обраний голова пообіцяв виправдати довіру крюків’ян. Він зауважив, що негативно ставиться до того, що депутати обирались винятково за пропорційною системою і пообіцяв закріпити районних депутатів за конкретними округами або мікрорайономи. Знову обійнявши керівну посаду, пан Коваленко одразу ж приступив до роботи і провів другу сесію. На ній, шляхом таємного голосування, було обрано заступника Крюківського голови. Ним став Віталій Лисенко, який і раніше обіймав цю посаду. Рішення щодо формування комісій, фракцій та інших заступників депутати збираються розглянути на наступному засіданні. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх